Spływ Dunajcem

 

Świetna atrakcja dla rodzin i grup zorganizowanych, podczas której uczestnicy przez dwie godziny płyną Dunajcem, wzdłuż granicy ze Słowacją, mogąc podziwiać ogrom atrakcyjnych dla oka widoków okolicznej przyrody. Doskonałe doświadczenie dla osób ceniących sobie uspokajający kontakt z przyrodą.

 

Kręgielnia w Szaflarach

 

W karczmie Zadyma działa najnowocześniejsza w Europie kręgielnia, która jak magnes przyciąga miłośników i amatorów tej gry. Kręgielnia posiada cztery tory do gry, dlatego jednocześnie może z niej korzystać bardzo wiele osób. Cała sala jest podświetlana dzięki zastosowaniu technologii LED.

 

Pływalnia w Nowym Targu

 

W pobliskim Nowym Targu działa pływalnia miejska z tradycyjnym basenem wyczynowym. Stanowi dobrą alternatywę dla osób nie przepadających za ciepłymi wodami termalnymi. Na basenie znajdują się również zjeżdżalnia, sauny i łaźnia parowa. Pływalnia proponuje również atrakcyjne ceny.

 

Miejska hala lodowa

 

Nowy Targ zaprasza również na miejską halę z taflą lodową o wymiarach 30x60. Na hali odbywają się mecze hokejowe a widownia pomieści 2 362 osoby. Po zakupieniu biletu, można skorzystać ze ślizkawki. Na terenie hali lodowej znajduje się siłownia, sala gimnastyczna oraz kawiarnia.

 

Baseny Termalne

 

Oferta ośrodków termalnych znajdujących się na obszarze Podhala jest naprawdę imponująca, ciężko szukać drugiego takiego miejsca w Polsce, gdzie na tak niewielkim obszarze znajduje się tyle ośrodków. W ciągu ostatnich lat powstało kilka obiektów z basenami termalnymi. Obecnie dostępnych jest już sześć gorących kąpielisk, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Spokojny relaks, lecznicze masaże wodne lub rozrywka na zjeżdżalniach, falach i dzikich rzekach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termy Szaflary

 

Termy Szaflary to nieduży ośrodek, który świetnie sprawdza się w celach relaksacyjno-wypocznynkowych. Do dyspozycji oddane są cztery baseny, dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne, dwie zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci i wanna jacuzzi. W basenach znajdują się liczne hydromasaże takie jak: bicze wodne, ławki masażu, leżanki oraz gejzery. W części saun dostępne są: sauny suche ( fińskie), łaźnie parowe oraz sauna na podczerwień. Dodatkowo w ośrodku znajdują się dwie restauracje (kuchnia polska i włoska) oraz sezonowa kawiarnia widokowa na tarasie.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.termyszaflary.com

 

Gorący Potok

 

To kompleks kilkunastu całorocznych basenów zewnętrznych. Urządzony on został w oryginalnym stylu japońskiej oseny. W Gorącym Potoku dostępne są baseny z gorącą wodą termalną, baseny siarkowe, kąpiele borowikowe oraz kilka wanien jacuzzi. Dodatkowo oprócz strefy basenowej skorzystać można z kompleksu saun: dwie sauny suche, dwie parowe, tężnia solankowa, a także gabinety masażu całość objęta jest tzw. „strefą nagości” Na terenie Gorącego Potoku znajduje się również park linowy, oraz dwie restauracje.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.goracypotok.pl

 

Terma Bania

 

Terma Bania to kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej znajdujące się tuż obok ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, dzięki czemu od razu po nartach można skorzystać z odprężających gorących kąpieli. Kompleks łączy w sobie zalety parku wodnego z relaksem w termalnej wodzie. Podzielony jest on na trzy strefy: strefę zabawy, gdzie znajdują się liczne atrakcje wodne takie jak zjeżdżalnie, sztuczna fala, dzika rzeka oraz plac zabaw dla dzieci, strefę relaksu, która stworzona jest, aby odpocząć oraz skorzystać z hydromasaży. Ostatnią strefą jest saunarium, gdzie zlokalizowanych jest kilka saun w tym: sucha, parowa oraz infrared.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.termabania.pl

 

Terma Bukovina

 

Termy Bukovina to jeden z największych kompleksów geotermalnych w Polsce, w skład, którego wchodzi 12 różnej wielkości niecek basenowych, zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Baseny w Bukowinie to połączenie rozrywki i relaksu, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie, jest to również dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. W skład kompleksu wchodzą baseny z licznymi hydromasażami, biczami wodnymi oraz gejzerami, dostępny jest również basen pływacki. Dla dzieci i młodzieży dostępne są zjeżdżalnie, sztuczna fala czy też dzika rzeka. Na miejscu znajduje się również saunarium, w którym skorzystać można z sauny suchej, parowej lub infrared.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.termabukowina.pl

 

Aquapark Zakopane

 

Jest to jedyny tego typu obiekt w Zakopanem, z którego rozpościera się piękny widok na Tatrzańskie szczyty, w tym Giewont. Park wodny łączy w sobie cechy sportowo-rekreacyjne. Na miejscu znajduje się kilka basenów z wodnymi masażami, jacuzzi, basen pływacki, zjeżdżalnie oraz dzika rzeka. Ponadto dostępna jest również strefa saun, w której dostępne są najpopularniejsze sauny takie jak: sauna sucha, sauna parowa i infrared.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.aquapark.zakopane.pl

 

Termy Chochołowskie

 

Baseny termalne w Chochołowie to najnowszy, obiekt na Podhalu. W kompleksie znajduje się kilka basenów, z licznymi hydromasażami i atrakcjami wodnymi zarówno wewnątrz budynku, jak i na świeżym powietrzu. Zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci, sztuczna fala, wodna koszykówka to tylko niektóre z atrakcji jakie mają się tutaj znajdują. Dodatkowo dostępne są również sauny, te standardowe: parowa, sucha i infrared, oraz nowość biosauna.

 

Więcej informacji na stronie:http://www.chocholowskietermy.pl

Atrakcje turystyczne

 

Tereny Podhala oferują masę atrakcji turystycznych, które sprawiają, iż przez cały rok turyści nas odwiedzają, wracając do domów ze świetnymi przeżyciami i chęcią ponownych odwiedzin. Składają się na to między innymi:

 

Wyjątkowe Zakopane

 

Zakopane to miejsce, w którym można się świetnie bawić. Oprócz górskich szczytów, szlaków turystycznych ze wspaniałymi widokami warto też zobaczyć Wielką Krokiew lub słynny deptak z licznymi sklepami i regionalnymi karczmami czyli Krupówki. Odważni mogą tutaj skoczyć na bungee, pasjonatom podhalańskiej architektury polecamy Muzeum Tatrzańskie, szukającym przygody park linowy, amatorów fotografii odsyłamy na Gubałówkę, Morskie Oko i Kasprowy Wierch a wszystkim bez wyjątku polecamy sezonowe atrakcje, takie jak lodowiska, kino letnie czy Festiwal Ziem Górskich.

U Spyrki

Pokoje w Białym Dunajcu

halinkagal@onet.eu

18 207 38 70  /  660 716 697